Kontaktai

Jūsų paslaugoms

UAB "Petva" kviečia naudotis savo pervežimų, serviso, plovyklos bei atstovavimo klientams paslaugomis.

Erdvus servisas, sparti plovykla ir didžiulė stovėjimo aikštelė yra įsikūrę naujose patalpose Kaune, Vakariniame aplinkkelyje 6 B

Įmonės informacija

Petva (small) 5
Vakarinis aplinkkelis 6B,
LT-48102, Kaunas

Tel.: +370 685 55455
El. paštas: info@petva.lt

Petva centras Kaune

Vadybininkų kontaktai:

Krovinių gabenimas cisternomis

Rolandas+370 699 89433rolandas@petva.ltskype:skrolikas
Valdas+370 656 78845valdas@petva.lt skype:valdas.mieliauskas
Gintarė+370 655 43004 gintare@petva.lt skype:gintare.markeviciute






Tentai ir refrižeratoriai

Laima+370 650 39920 info@petva.lt skype:laima_w
Gintaras+370 650 45915gintaras@petva.lt skype:gincius.
Nerijus+370 650 67193nerijus@petva.ltskype:valiukas.nerijus 




Krovinių gabenimas autotraukinais

    
Martynas+370 640 55665martynas@petva.ltskype:marciusa4
Indrė+370 640 60060indre@petva.lt skype:indre.jakaite






Petva vilkikų aptarnavimas

    
Vilius+370 650 39923vilius@petvaservice.ltskype:pessok
REGISTRACIJA+370 643 33143info@petvaservice.lt