Kontaktai

Jūsų paslaugoms

UAB "Petva" kviečia naudotis savo pervežimų, serviso, plovyklos bei atstovavimo klientams paslaugomis.

Erdvus servisas, sparti plovykla ir didžiulė stovėjimo aikštelė yra įsikūrę naujose patalpose Kaune, Vakariniame aplinkkelyje 6 B

Įmonės informacija

Petva (small) 5
Vakarinis aplinkkelis 6B,
LT-48102, Kaunas

Tel.: +370 685 55455
El. paštas: info@petva.lt

Petva centras Kaune

Vadybininkų kontaktai:

Krovinių gabenimas cisternomis

Reda+370 650 61633 reda@petva.lt
Rolandas+370 699 89433rolandas@petva.lt
Valdas+370 656 78845valdas@petva.lt

Krovinių gabenimas į NVS

Nerijus+370 650 67192nerijus@petva.lt
Martynas+370 640 55665martynas@petva.lt
Gintaras+370 650 45915gintaras@petva.lt

Krovinių gabenimas Europoje

   
Jonas+370 685 96428jonas@petva.lt
Paulius+370 640 53140paulius@petva.lt

Petva vilkikų aptarnavimas

   
Vilius+370 650 39923vilius@petvaservice.lt
REGISTRACIJA+370 643 33143info@petvaservice.lt