Vežėjai – vežėjams: „Petva“ servisas kolegoms

 • Vežėjai – vežėjams: „Petva“ servisas kolegoms

  Vežėjai – vežėjams: „Petva“ servisas kolegoms

  Ne taip daug kalbama apie verslo bendradarbiavimą (B2B – business to business angl.), ypač, kai vienos verslo šakos profesionalai padeda savo kolegų įmonėms. Naujas tokio vežėjų bendradarbiavimo pavyzdys – Kaune įsikūrusios UAB „Petva“ paslaugos, skirtos visoms transporto įmonėms.

  „Šiemet persikraustėme į naujas, erdvias ir modernias patalpas Vakariniame aplinkelyje prie devintojo forto žiedo. Čia – ne tik didžiulė aikštelė sunkvežimiams, bet ir autoservisas, dvigubai nei įprasta pajėgesnė automatinė plovykla. Čia aptarnaujame ne tik savo sunkvežimius, bet ir kviečiame kolegas vežėjus iš kitų firmų pasinaudoti mūsų paslaugomis. Visiškai patenkiname savo poreikius, todėl dabar galime dalintis savo pajėgumais su kitomis transporto kompanijomis“, – sako „Petva“ direktorius Rolandas Skiparis.

  Naujos paslaugos

  Ypatinga naujovė – modernus „Petva“ sunkvežimių servisas. Čia dirba 20 meistrų, profesionalių šaltkalvių, mechanikų ir technikų, kurie aptarnauja beveik du šimtus įmonės sunkvežimių. Kadangi „Petvos“ autoparką sudaro daugelio gamintojų modeliai: Volvo, Renault, MAN, DAF ir Mercedes Benz kiekviena mašina yra gerai pažįstama įgudusiems remontininkams.

  Maža to, „Petva“ serviso išskirtinumas yra tas, kad čia remontuojami ne tik sunkvežimiai bei puspriekabės, bet ir cisternos. Jų talpos rūpestingai hermetizuojamos, o važiuoklės dažnai surenkamos iš naujo. Tokią dirbtuvių specifiką lėmė viena pagrindinių „Petva“ veiklų – pavojingų ADR krovinių pervežimas. Šios srities profesionalai neabejotinai įvertins, kad svarbiausia čia – saugumas ir patikimumas.

  Na, o tuneliniu principu veikianti automatinė „Petva“ sunkvežimių plovykla pasižymi spartumu ir proceso efektyvumu. Ji yra dvigubai pajėgesnė nei kitos panašios plovyklos, nes vienu metu plauna ne vieną, o kelis sunkvežimius. Ilgas plovyklos koridorius paskirstytas sektoriais: iš pradžių mašina apipurškiama specialiais purvą šalinančiais chemikalais („Petva“ specialistai sukūrė savas chemikalų formules, kurios geriausiai tinka skirtingiems sunkvežimių paviršiams), tuomet ji pajuda į sekančią zoną, kurioje sunkvežimis nupurškiamas stipria vandens srove, toliau – įprasti šepečiai. Taip derinant procedūras užtikrinamas nenutrūkstamas procesas, padedantis taupyti laiką ir didinti našumą.

  Patogiau vežėjams

  Ženkliai išsiplėtusios „Petva“ paslaugų vežėjams apimtys kelia ir naujus iššūkius. „Petva“ direktorius žada, kad greitai įmonė įsidiegs vieną didžiausių Europoje vieningo apmokėjimo sistemą „Eurowag“ – modernus techninis sprendimas ženkliai paspartins bei supaprastins atsiskaitymus, leis vežėjams sutaupyti laiko ir garantuos kokybišką aptarnavimą.

  „Daugiau nei dvidešimt metų esame vežėjų versle, todėl patyrėme nemažai išbandymų: kainų pokyčių, politinių krizių, akivaizdžiai matėme, kaip kelią skinasi technologinės naujovės. Tvirtai žinome, kad transporto verslas sparčiai modernizuojasi ir kuria daugiau efektyvesnių bei naudingesnių paslaugų, ne tik vartotojui, bet ir visai krovinių gabenimo grandinei – nuo paprasčiausios sunkvežimio detalės iki sudėtingų ekspedijavimo ir telematikos sprendimų“, – sako R. Skiparis.

  Comments are closed.