UAB “Petva” veža aukščiausios kategorijos cisternomis

 • UAB “Petva” veža aukščiausios kategorijos cisternomis

  UAB “Petva” veža aukščiausios kategorijos cisternomis

  Vienas kompleksinių sprendimų vežėjams lyderių – Kauno kompanija UAB “Petva” – savo autoparką papildė aukščiausios kategorijos cisternomis. Naujos talpos ant tvirtų važiuoklių geba saugiai gabenti visus ADR krovinius, aukšto slėgio putojantį alų, aitrų spiritą ir net – gardų šokoladą!

  Dvidešimtuosius veiklos metus UAB “Petva” vežėjai užbaigia ženkliai sustiprinę savo kompleksą. Ne tik naujos cisternos, bet ir visų tipų puspriekabės kruopščiai prižiūrimos moderniose Petva Service dirbtuvėse.

  “Platų meistrų profilį ir profesionalumą lemia verslo realybė – norėdami konkuruoti rinkoje, turime rūpintis ir prižiūrėti savo autoūkį, kurį šiai dienai sudaro daugiau nei 200 vienetų. Turime visų Europos markių vilkikus, žymių gamintojų cisternas, refrižeratorius, autotraukinius bei tentines puspriekabes”, – sako UAB “Petva” direktorius Rolandas Skiparis.

  Pasak vadovo, dabar dvidešimtmetė UAB “Petva” kolektyvo patirtis leidžia savo jėgomis pasiruošti ir įvykdyti tolimus krovinių pervežimo reisus dešimtimis krypčių po Europą ir Aziją. Visi UAB “Petva” sunkvežimiai ne tik kruopščiai prižiūrimi inžinierių, bet ir atrodo estetiškai. Jau ne vienerius metus UAB “Petva” didžiuojasi savo sparčia plovykla, kurią prieš išvykstant į kelią aplanko kiekviena mašina.

  Kauno Vakarinio aplinkkelio pradžioje įkurtas kompleksinis transporto paslaugų centras yra atviras visiems vežėjams – kiekvienas kolega čia sulauks kvalifikuotos ir nuoširdžios pagalbos. Siekiant labiau atliepti vežėjų poreikius, UAB “Petva” dalijasi savo dokumentų tvarkymo bei krovinio stebėjimo paslaugomis.

  “Visos paslaugos vežėjams – po vienu stogu, netoli greitkelio”, – apibūdina šiandienos pasiekimus UAB “Petva” direktorius Rolandas Skiparis.

  Comments are closed.